İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

16 OCAK 2021, CUMARTESİ   

26

İMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

    Yayına Giriş Tarihi: 03.03.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 03.03.2020 15:05:33  Yayınlayan Birim: ADANA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 03.03.2020 15:05:24

22 – 23 Şubat 2020 tarihlerinde yapılan 23. Dönem Olağan Genel Kurulunda seçilen Yönetim Kurulu üyeleri, düzenledikleri ilk toplantıda görev dağılımı yaptı

 

İMO ADANA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU, GENEL KURULUN ARDINDAN GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Şubemizin 22 - 23 Şubat 2020 tarihlerinde yapılan 23. Dönem Olağan Genel Kurulunda seçilen Yönetim Kurulu üyeleri, düzenledikleri ilk toplantıda görev dağılımı yaptı.

Hasan Aksungur Şube Başkanlığı görevini üstlendi. Leyla Tan`ın Sekreter Üye, Mazlum Sevincek`in Sayman Üye olarak belirlendiği toplantıda Sedat Yıldırım, Ahmet Berdan Dinçyürek, Onur Batmaz ve Ahmet Uncu Yönetim Kurulu üyeleri olarak yer aldı.

İMO Adana Şube Yönetim Kurulu yedek üyeleri ise Orkun Orkun, Uğur Can Doğan, Emine Bolat, Feridun Kara, Melike Durmaz, Cenk Akdöner ve Fuat Özbilen`den oluştu.

BİLİM VE TEKNİĞİN YOL GÖSTERİCİLİĞİNDE ÇALIŞILICAK

23. Dönem Yönetim Kurulu; deprem, imar, ulaşım, riskli yapı süreçleri gibi mesleklerini yakından ilgilendiren konularda kapsamlı çalışma yürütmek, kent sorunlarının çözümü doğrultusunda bilim ve tekniğin yol göstericiliğinde araştırmalar yapmak, bu araştırmaların, önerilerin geniş kesimlere ulaşmasını sağlamak üzere çalışmalarını programlamaya başladı.

ALTERNATİF ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KAMUOYUYLA PAYLAŞILACAK

İMO Adana Şube Başkanlığı görevini üstlenen Hasan Aksungur, önceki dönem sorumluluk üstlenmiş olan Şube Başkanı Zekeriya Turanbayburt ve Yönetim Kuruluna çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Meslek alanlarındaki sorunlara etkin çözüm üretmenin beraberinde kente dair sorunlara hassasiyetle eğileceklerini ifade eden Aksungur; "23. Dönemde çalışma yürütmek üzere seçilen Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte üzerimize ne düşüyorsa bunu yerine getirmeye hazırız. Meslektaşlarımız arasında dayanışmayı geliştirmeye, üyelerimizin mesleki sorunları, mesleki eğitimleri konusunda çalışma sürdürmeye her dönem de olduğu devam edeceğiz. Kentimizdeki yanlış ve gereksiz yatırımların karşısında olmak, doğru projeleri ve yatırımları desteklemek;  kendi önermelerimizi geliştirip arkasında durmak önemli düsturumuz olacaktır. İtiraz etmekle yetinmeyeceğiz aynı zamanda alternatif çözüm önerilerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. Ülkenin ve halkın en genel çıkarları doğrultusunda çalışmayı esas alacağız" dedi.

 


Okunma Sayısı: 64

Adana Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.