NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTILARI YAPILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 MAYIS 2019, PAZAR   

29

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTILARI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 11.10.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 11.10.2018 15:58:18  Yayınlayan Birim: ADANA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.10.2018 15:13:55

Toplantılarda Şube Başkanımız ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, öğrencilere inşaat mühendisliği mesleği ve İMO çalışmaları hakkında bilgi ve tecrübelerini aktardı.

 

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTILARI YAPILDI

Toplantılar İnşaat Mühendisliği Bölümüne bu yıl başlayan öğrencilere yönelik olarak, 1. ve 2. öğretim için ayrı ayrı düzenlendi.

İlk toplantı Çukurova Üniversitesi 1. sınıf 1. Öğretim öğrencileri ile Şube Başkanı Zekeriya Turanbayburt,  Yönetim Kurulu Üyeleri Leyla Tan, Duygu Argunşah ve Kamil Sürenkök, Şube Araştırma Görevlisi Gizem Cansu Şahin, Çukurova Üniversitesi genç-İMO temsilcisi Enes Bağçeçi`nin katılımıyla 10 Ekim 2018 tarihinde, bölüm dersliğinde gerçekleştirildi.

2. öğretim öğrencileri ile yapılan tanışma toplantısı ise aynı tarihte saat 17.30`da yine üniversitede düzenlendi. Toplantıda, Şube Başkanımız Zekeriya Turanbayburt, Yönetim Kurulu üyeleri Leyla Tan, Duygu Argunşah ve Ahmet Uncu, Araştırma Görevlisi Gizem Cansu Şahin ve Çukurova Üniversitesi genç-İMO Temsilcisi Enes Bağçeci ve öğrenciler yer aldı.

Her iki toplantıda  öğrencilere, inşaat mühendisliği mesleği hakkında, mesleğin çalışma alanlarına, geleceğine ilişkin v.b. konularda tecrübeler aktarıldı. Öğrencilere Oda ve genç-İMO çalışmaları hakkında bilgi verildi, soruları yanıtlandı.

 


Okunma Sayısı: 69

Adana Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır