NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO YÖNETİM KURULU VE İMO 9. KIYI SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU ORTAK TOPLANTISI ADANA`DA YAPILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 TEMMUZ 2019, CUMARTESİ   

17

İMO YÖNETİM KURULU VE İMO 9. KIYI SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU ORTAK TOPLANTISI ADANA`DA YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 11.10.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 11.10.2018 13:09:44  Yayınlayan Birim: ADANA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.10.2018 13:09:37

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ve İMO 9. Kıyı Sempozyumunun Düzenleme Kurulu Ortak Toplantısı ile 46. Dönem Kıyı ve Deniz Mühendisliği Kurulu Toplantısı 7 Ekim 2018 tarihinde Adana’da yapıldı.

İMO YÖNETİM KURULU VE İMO 9. KIYI SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU ORTAK TOPLANTISI YAPILDI
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ve İMO 9. Kıyı Sempozyumunun Düzenleme Kurulu Ortak Toplantısı ile 46. Dönem Kıyı ve Deniz Mühendisliği Kurulu Toplantısı 7 Ekim 2018 tarihinde Adana`da yapıldı. 

Toplantıda, 1-3 Kasım 2018 tarihlerinde Adana`da yapılacak olan İMO 9. Kıyı Sempozyumu hazırlık çalışmaları değerlendirildi. 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ve İMO 9. Kıyı Sempozyumunun Düzenleme Kurulu Ortak Toplantısının ardından yapılan İMO 46. Dönem Kıyı ve Deniz Mühendisliği Kurulunun toplantısında; Başkanlığına Prof. Dr. Ayşe Ergin ve Raportörlüğüne Prof. Dr. Esin Çevik seçildi. 45. Dönem çalışmaları hakkında bilgi alınmasının ardından 46. dönemde yapılacak çalışmalar ve çalışma programı değerlendirildi.

Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe, II. Başkanı Cemal Akça, Sekreter Üyesi Şükrü Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kaya, Cem Oğuz ve Necati Atıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Bahaettin Sarı, Adana Şube Başkanı Zekeriya Turanbayburt, Sekreter Üyesi Suphi Civelek, Sayman Üyesi Duygu Argunşah, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Uncu ve Leyla Tan, Araştırma Görevlisi Gizem Cansu Şahin ile Kurul Üyeleri; Ayşe Ergin, Esin Çevik, Ahmet Cevdet Yalçıner, Işıkhan Güler, Yalçın Yüksel, Adnan Oğuz Akyarlı ve Veysel Şadan Özgür Kırca katıldı.


Okunma Sayısı: 55

Adana Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır