NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTILARI YAPILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MART 2019, ÇARŞAMBA   

29

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTILARI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 30.10.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 17.11.2017 10:27:14  Yayınlayan Birim: ADANA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 30.10.2017 16:29:45

Toplantılar 1. ve 2. öğretim için üniversite dersliklerinde ayrı ayrı düzenlendi. Toplantılarda öğrencilere, inşaat mühendisliği mesleği hakkında, mesleğin çalışma alanlarına, geleceğine ilişkin v.b. konularda tecrübeler aktarıldı.

Toplantılar 1. ve 2. öğretim için üniversite dersliklerinde ayrı ayrı düzenlendi. İlk toplantı Çukurova Üniversitesi 1. sınıf 1. Öğretim öğrencileri ile Şube Başkanımız H.Çağdaş Kaya, Yönetim Kurulu üyelerimiz Zekeriya Turanbayburt ve Berdan Dinçyürek, Araştırma Görevlimiz Gizem Cansu Şahin, Çukurova Üniversitesi genç-İMO temsilcisi Yasin Solak`ın katılımıyla 18 Ekim günü, bölüm amfisinde gerçekleştirildi.

1. sınıf 2. öğretim öğrencileri ile yapılan tanışma toplantısı ise 25 Ekim günü yine üniversitede düzenlendi. Toplantıda, Şube Başkanımız H.Çağdaş Kaya, Yönetim Kurulu üyelerimiz Duygu Argunşah ve Berdan Dinçyürek, Araştırma Görevlimiz Gizem Cansu Şahin ve genç-İMO Temsilcisi Yasin Solak, öğrencilerle sohbet etti.

Her iki toplantıda da öğrencilere, inşaat mühendisliği mesleği hakkında, mesleğin çalışma alanlarına, geleceğine ilişkin v.b. konularda tecrübeler aktarıldı. Öğrencilere Oda ve genç-İMO çalışmaları hakkında bilgi verildi.


Okunma Sayısı: 147

Adana Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır