NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GENÇ MÜHENDİSLER İÇİN MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 EKİM 2018, ÇARŞAMBA   

36

GENÇ MÜHENDİSLER İÇİN MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 19.06.2017   Güncellenme Zamanı: 03.07.2017 15:05:27  Yayınlayan Birim: ADANA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 19.06.2017 11:07:48

Genç mühendisler için 16 Haziran günü Seyhanspor Tesisleri’nde mezuniyet töreni düzenlendi, yeni mezun öğrencilere baret ve rozet takıldı.

Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olan öğrenciler, mesleğe ilk adımı atmanın heyecanını yaşadı. Adana Şubesi, genç mühendisler için mezuniyet töreni düzenledi. Seyhanspor Tesisleri`nde 16 Haziran günü gerçekleşen törende konuşan İMO Adana Şube Başkanı H. Çağdaş Kaya, öğrencilerin geleceğiyle ve inşaat mühendisliği mesleğiyle ilgili endişelerini sezebildiğini vurguladı ve öğrencilerin mesleki konularda danışabilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri, sorunlarını dile getirebilecekleri İnşaat Mühendisleri Odası`nın bundan sonra ikinci bir evleri olacağını ifade etti. 

Mezuniyet töreninde Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üye Zekeriya Turanbayburt Prof. Dr. Mustafa Laman, İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi Mizgin Bektaş ve geçen yıl mezun olarak iş hayatına atılan Mazlum Sevincek de birer konuşma yaptı.

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Tan tarafından öğrencilere mühendislik yemini ettirilmesinin ardından Şube Başkanı H. Çağdaş Kaya ile birlikte Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Berdan Dinçyürek, Zekeriya Turanbayburt, Leyla Tan ve Prof. Dr. Mustafa Laman, yeni mezun öğrencilere baret ve rozet taktı. Tören kokteylle sona erdi.


Okunma Sayısı: 66

Adana Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır